RSS
czwartek, 26 lutego 2015
Cavaliada
W ramach rozegranych w Lublinie międzynarodowych zawodach jeździeckich odbył się pojedynek w skokach przez przeszkody tzw. równoległy między drużyną mężczyzn i kobiet. W tych samych warunkach wygrały damy. Żywe konie wymagają więcej subtelności, niż mechaniczne.
16:30, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Krym
Car ukradł Krym. 50 lat ma dostarczać gaz Ukrainie za darmo. To jedyna szansa, żeby w piekle został kadrowym.
11:51, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 lutego 2015
Trąby
W lubelskim 2 policjantów mając świadomość, że mają do czynienia ze schizofrenikiem obezwładniało go tak nieudolnie, że w wyniku ich interwencji młody człowiek zmarł. Prokurator twierdzi, że postępowali zgodnie z przepisami. Mam zdanie odrębne. To amatorzy, partacze. Kury im łapać.
20:45, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
11.78
Na Podkarpaciu staruszkowie zbierali w lesie gałęzie, żeby się ogrzać. Dopadli ich leśnicy. Potem policja, sąd, prokuratura i wreszcie komornik. Na grzywnę ich nie stać. Szkoda została wyceniona na 11.78 zł. Czy wylądują w więzieniu? Tam jest ciepło.
16:25, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Wybory
Podobno w ramach kampanii wyborczej Wielki Strażnik Żyrandola w znanym pałacu w 100 miejscowościach naszego kraju uroczyście otworzy... parasol.
16:09, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 23 lutego 2015
Kicz - Oland
Fabryka złych snów znowu pobiła rekord złego smaku. Prowadzący w samych majtkach zapoczątkował nową erę. Za rok będzie miał majtki na głowie, a potem?
11:32, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 lutego 2015
Ocean
Ocean bezprawia. Nasz kraj. Żegluje po nim też Trybunał Konstytucyjny. Wyrok w sprawie. Wójt skarży radnego, że go znieważył. Zero świadków. Radny traci status samorządowca. TK wierzy wójtowi na słowo. Chwilę po tym były radny zostaje wybrany ponownie. A wójt w wyborach przepadł. I kto tu był bardziej wiarygodny?
20:47, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 21 lutego 2015
Sny
Fabryka snów produkuje ideowe narkotyki. W oczach ma dolary. To cel bliski. Daleki, tak ukształtować odbiorców, by wierzyli w to, co się opłaci sponsorom. Czasem jest to poligon wydarzeń, które dopiero nadejdą. Rola głupiego Jasia narzucona milionom, setkom milionów ludzi, też jest nie do pogardzenia.
11:47, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 lutego 2015
Kundle
No i masz. Most i tak był do wymiany. Czyli kolejny sukces bufetowej. Dostanie kasę. A tylko o to jej chodzi. Resztę ma w torebce.
16:59, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Krety
Krety przyjechały do nas na czołgach, w pociągach i ciężarówkach. Tuż po wojnie. No i masz. Dzisiaj ich wnuki zapomniały mowy Gogola. Trza im kłamstwa serwować po polsku. Ruszają tuby propagandowe. Grzeje się internet. Najgłupsze, zmieniają się w papugi cara. Groźne są te, co udają, że z nim walczą.
14:39, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 41