RSS
wtorek, 28 października 2014
Owad
Nie wiem od kiedy chore psychicznie szerszenie dostają tytuły profesorskie. Jedno pewne, że żywią się własną, zatrutą śliną. I o dziwo, są na nią odporne. Mnie szkodzi nawet emisja w TV.
12:07, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Faul
Wielki Łowczy sfaulował urząd prezydenta. Przypiął się do tragedii dziennikarzy z Katowic. Ma szczęście, w naszym kraju nie poluje się na hieny. A jest ich dostatek.
11:46, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Patent
Na lotnisku w Rosji po raz pierwszy zastosowano nową metodę przepędzania mgły. Bierze się dwa pługi do odśnieżania, ładuje się na nie przepalone żarówki i za sterami sadza emerytów. Pługi pędzą po pasie startowym. Za pierwszym razem wyszło, jak wyszło. Ale pomysł, rewelacyjny.
10:58, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 października 2014
Kosmos
Mój dobry znajomy, w czasach komuny napisał pracę magisterską z prawa w kosmosie. Nie miał jednak z kim na ten temat dyskutować. To rozmawiał sam z sobą. Pił. Więcej niż dużo. Odszedł w niebyt. Zdecydowanie za wcześnie. Teraz kosmosem zajmie się nasza pani komisarz. Wyda wiele pieniędzy. Może nawet napisze pracę doktorską. "Taki mamy kosmos".
18:09, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Bomby
Bomby czekoladopodobne nie wybuchły, bo ich nie było. To ulubiona zabawa dzieci. Strasz mnie. Litwa uniezależnia się od rosyjskiego gazu, a nam każe się słuchać bajek. Manipulacja. Zmieszana z arogancją.
14:15, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Słowa
TYM,których rozum zmusza do myślenia. Dzięki za życzenia urodzinowe. To dużo lepsze niż szampan czy tort.
13:57, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 października 2014
Czekoladowy prezydent
Zbójcy grabią wschodnią Ukrainę. Ułamali kawał ziemi. Na tej, która pozostała, wybory. Pewnie wygra król czekolady. Pewne, że będzie gorzka. Im jednak mniej obcych komponentów, tym zdrowsza.
15:44, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 października 2014
Giermek
Wielki Łowczy na doradcę d.s. zagranicznych. Ten twierdzi, że car ze Wschodu wcale nie oferował nam Lwowa. Uraczył naszego b. premiera typowo rosyjskim żartem. I tyle. Czy w trakcie tego spotkania pili wódkę w szklankach, czy w literatkach? Tego nikt nie pamięta.
11:56, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Ebola
Ebola. Wirus, który niesie śmierć. Czort wie w jakim laboratorium ktoś go wydumał. Wiadomo, że testowany jest w Afryce. A tu lekarz w Nowym Jorku, wraca z Afryki, po badaniu na lotnisku czysty, okazał się nosicielem. Żeby psa czy kota zabrać ze sobą zwierzę musi przejść kwarantannę. Co z ludźmi?
09:53, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 października 2014
Pług
Rosja we mgle. Ginie szef koncernu Total. I 3 członów załogi jego prywatnego odrzutowca. Spotkali się z pługiem śnieżnym, którym kierował pijany mężczyzna. Wypadałoby omijać Rosję, aż wreszcie wytrzeźwieje.
09:38, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 28