RSS
wtorek, 28 lutego 2017
Zwolennikom
tabletki dzień po, proponuję tabletkę dzień przed. Na rozum. Czy pomoże? Nie ma gwarancji. Spróbować warto.
13:40, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Wy,
których krzyże ranią, szkodzą, obrażają: te wszystkie, które wy, wasi ojcowie, dziadowie dostali, zanieście na złom. Zostanie po was, drwiący, śmiech pokoleń.
13:19, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czy
warto cytować chama opitego czarną polewką, którą poczęstował go Suweren? Nie. Niech słucha sam siebie, wpatrzony w lustro.
12:30, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Chce
być świętą. Dorota Wellman. We snach widzi siebie płonącą na stosie. Diabły z PIS-u podrzucają drewno, czarne od smoły. To jest pewien sposób na odchudzanie.
11:40, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Och
czyli ps. do proszków do prania. Podobnie jest z kawą. Kto zna inne przykłady?
10:43, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Bawią się
jak dzieci. Klocki zamienili na stołki. Politycy. Cwany lis Jarek, niby to ustawić chciał nowy klocek na stanowisku szef Rady Europy. I doprowadził do kontrolowanego przecieku tej informacji. Efekt: krzyk, oburzenie. I refleksja. Czy Polacy mają patent na ten stołek? No, nie. I teraz będą inne kandydatury. A Pinokio, czyli Donald Chytry będzie miał pod górkę.
10:21, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 lutego 2017
Och
te proszki... do prania. Niby UE, ale automatyczne pralki doskonale wiedzą, że producenci niemieccy co dobre sypią do opakowań swoim odbiorcom, a co gorsze dawnym demoludom. To takie są te normy unijne?
20:39, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
W bitwie
o Olszynkę Grochowską wg. radnych z PO -Praga Południe w stolicy, brali udział rycerze z Brukseli i ich to flaga UE dumnie powiewała na rocznicowych uroczystościach.
18:54, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Skarb
państwa to nie skarbonka bez dna. Jak sędzia Biernat nie chce iść na urlop, zgodnie z przepisami, to proszę wręczyć mu kartę urlopową. On chce więcej kasy. Pazerna kasta.
18:26, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Kto
i z kim walczy? Wyznawcy islamu, nawet ci ekstremalni, nie mają nic do ateistów. Nie chcą też ich nawracać. Grzałkę nienawiści zapalają ludzie z byłego, radzieckiego imperium.
14:29, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 321