RSS
czwartek, 26 marca 2015
Amatorzy
Polska policja popełnia coraz więcej błędów. Kardynalnych. Braki w wyszkoleniu nadrabia brutalnością. Przybywa ofiar śmiertelnych w wyniku nieudolnych interwencji. Funkcjonariusze narzekają na brak benzyny, a cierpią na brak oleju.
20:01, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Jezus
Jezus nigdy nie był człowiekiem. Przebywał tylko w ludzkiej powłoce. Nie miał więc żadnej narodowości. Cały czas był Bogiem.
19:42, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Wyrok bez dowodu
Błyskawicznie osądzono człowieka, który nie może się bronić, bo jest martwy. Jedyną poszlaką jest, fakt że oddychał w kabinie pilotów. Mógł być nie przytomny. Oni też łapią oddech. Co nagle, to po diable, lub po myśli ludzi, którzy chcą coś ukryć. Może to ostrzeżenie, żeby Niemcy nie flirtowali z Rosją. Czort wie, tylko jakiej on jest narodowości?
19:36, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 marca 2015
Chomik
Podobno, w Holandii można się ożenić nawet z chomikiem. U nas w polityce czynne są stwory tak podobne do kobiet, jak beczkowóz do fortepianu. A które to są, sami wiecie.
13:31, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Cymbał
Pożal się Boże, ruski ambasador grozi Danii atakiem rakietowym. To dyplomacja w gumiakach. Czy blef?
08:09, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 21 marca 2015
Pieprz
W grudniu, minister finansów zakazał używania w barach mlecznych pieprzu i innych popularnych przypraw. Na liście dozwolonych zabrakło wody. Po kilku miesiącach wysoki urząd wycofał się ze swego zarządzenia. Rakiem.
09:26, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 marca 2015
Niania
Pierwsza niania RP mówiła, przed laty: moje dzieci, to moja wizytówka. Jej syn właśnie staje przed sądem oskarżony o próbę gwałtu i pobicia. Jest super.
10:53, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Gmach
Społeczeństwo to budowla, której spoiwem są stałe normy moralne. Lumpy i dorobkiewicze tego nie pojmują. Nie wpuszczajmy ich na budowę!
09:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Kelner
B. premier wszystkich piłkarzy na emigracji został kelnerem Niemiec i Francji. A co może innego robić? Języki obce, są mu dalej obce. A w kraju nikt za nim nie tęskni!
09:01, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 marca 2015
Kornik
Znany kornik, od lat żeruje na drzewie cynizmu. Tym razem przyjechał do Legionowa, by zdobyć punkty wyborcze. Promował narkotyki i siebie. Bezczelnie żerując na tragedii 19- latka,który tam zginął?
09:11, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 45