RSS
poniedziałek, 16 stycznia 2017
Wielka
draka. Rzep kwestował dla Owsiaka. Podobno chciał wcisnąć do puszki 150 tys. zł. która porwał za zaległy urlop. Niestety. Nie mieściły się. Biednemu wiatr w oczy.
12:29, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
W politycznym
cyrku dzicz. Co może ją poskromić? Tylko finansowy bicz!
10:34, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Gowin
chce być politykiem z czekolady. Okupującą Sejm opozycję chce otulić pledem zapomnienia. W Tusku, co gnębi Polskę widzi dobre strony. Czyżby tęsknił za PO?
09:49, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 stycznia 2017
Stary
błazen, b. agent służb wszelkich, Olechowski, w Polsacie uczył opozycję jak ma walczyć z demokracją. Czerwony Don Kichot, tylko wiatraków brak.
22:00, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Przed
wiekami Chmielnicki łamiąc prawo i dobre obyczaje wepchnął Kozaków w ruskie łapy. Naiwny, głupi, czy przekupny? Dziś Ukraina dalej jest manipulowana. Nie wie dokąd i z kim płynie? Wiosłowanie Tryzubem jej nie służy. A mimo to próbuje.
18:42, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Tylko
stałe bazy NATO w Polsce zapewnią nam minimum bezpieczeństwa. Iwan nie wyciągnie pierwszy colta, gdy będzie miał naprzeciwko siebie Johna.
18:05, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Nowy
Jedwabny Szlak jest Polsce potrzebny jak deszcz na pustyni. Jeśli mamy być w Europie w miarę samodzielną oazą, musimy lawirować w trójkącie: USA, Chiny, Rosja.
14:21, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Makówka
czyli głowa profesora. Ziarenka, jest ich wiele są dojrzałe i czarne. Z czasem popielate. Niby narkotyk upijają. Do tego dochodzi patent na rozum, którego nigdy nie było, lub zanikł przysypany ziarnkami pychy. Ot i masz!
13:44, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czy
diabeł ma dyplom inżyniera? Tak. Podobno kupił go sobie w Ułan Bator. Specjalność: inżynieria ludzka. Jego pilni uczniowie ze Stalinem na czele wymordowali miliony ludzi w imię postępu ludzkości. Prymus Józef około 100 mln.
13:24, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Krzywą
drogą do dobra niósł Owsiak bochen użebranego chleba. Kto zgadł, ile rozdał, ile zjadł?
12:33, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 301