RSS
niedziela, 07 lutego 2016
Chłop
żywemu nie przepuści. W Brodnicy notable z PSL, wnukowie fornali grożą dziennikarce, która ośmieliła się pisać o ich prostackich machlojkach. Oni po swojemu rozumieją demokrację.
16:18, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
W teatrze
lewicowego, politycznego absurdu od lat grają te same małpy. Nie za darmo. Dostawały swoją, czasem zbyt dużą porcję bananów. No i się przejadły. Pilnie potrzebny gastrolog i psychiatra.
13:16, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Nadworni
kuglarze z m. stołecznego Warszawa wpadli w panikę i ujadają na nowe władze. B. głośno. Może Bruksela pomoże. I zasili ich fundacje. Bez cudzej kasy, oni jak ryby bez tlenu.
09:59, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Jeśli
Amerykanie mają instynkt samozachowawczy, to zagłosują na Cruza. Nowoczesny konserwatyzm oparty o stałe normy moralne, to jedyny nurt, który da szansę żyć normalnie, bez chorych eksperymentów na żywym ciele narodu.
09:50, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 06 lutego 2016
Nosił
wilk razy kilka, poniosą i wilka. Perfekcyjny, nowoczesny bankowiec, lider w popełnianiu wszelakiego rodzaju lapsusów, nie zrozumiał o co chodzi PKW i być może będzie musiał oddać 6 mln. zł. Jego mistrz liczył lepiej.
21:04, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
B. Ambasador
Polski w Hiszpanii, b. lokaj Tuska sumienie ma czyste, no nieużywane.
20:56, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Skoro
nic nie było do ukrycia, czemu 400 dokumentów z 10.04. 2010 r. zniszczono?
20:39, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czy
człowiek staje się potworem z dnia na dzień? Właśnie u nas jednego szuka policja. Podobno był bibliotekarzem. Czy jego otoczenie, rodzina nic do tej pory podejrzanego nie zauważyły?
14:34, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Rosja
się dziwi. Polacy znowu powołali komisję. Po co? Wszystko jasne. Winna jest pancerna, latająca brzoza. A wraku nam nie mogą oddać, bo właśnie jej szukają. Ostatnio widziano ją nad Syrią.
14:20, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 lutego 2016
Różowe
okulary niemieckich i belgijskich polityków zaszły mgłą, lub szronem. Nie widzą napaści seksualnych i gwałtów, których dopuszczają się zaproszeni przez nich barbarzyńcy. Źle się dzieje w królestwie liberałów i socjalistów. Wyborcy powiedzą im precz. Oby jak najszybciej.
21:46, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 121