RSS
czwartek, 27 listopada 2014
Mistrz
Wielki Mistrz Loży Chamów nazwał byłego premiera żywym trupem. Cóż taki mamy klimat. Budki z piwem znikły. Bo owi dżentelmeni bywają u Sowy, a nawet w tureckich knajpach w Brukseli. Pora już by zasiedli do pisania słownika poprawnej polszczyzny.
12:49, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 listopada 2014
Lewiatan
Film nominowany do Oscara. Ukazem cara w Rosji zakazany. Moralne karły w oparach wódy pitej prosto z butelek rujnują kraj. Oligarchowie jak piranie objadają ojczyznę do nagich kości.
10:56, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 listopada 2014
Strażnik
Strażnik żyrandola, zwany też Wielkim Łowczym, a czasem prostym gajowym, uważa Polskę za swój okręg łowiecki. To on pełni rolę suwerena, a nie jakiś tam naród,który może być przydatny tylko jako naganka. Hałaśliwy tłum pomocny w polowaniu na następną kadencję. Każdy kto myśli inaczej jest szalonym piromanem.
14:01, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 listopada 2014
Las
Z lasu kłamstw, kundle wypadły I demokrację zjadły Niech nie zapomną Lokaje cara Co je spotka
11:05, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 listopada 2014
Biegunka
W noc ciemną, w kluczowym dla wyborców momencie tow. Serwera złapała biegunka. O 6 rano zażył stoperan. Jest lepiej, a mogło być gorzej.
09:49, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 15 listopada 2014
Ucieczka
Car nie zje obiadu? Podobno zabiegał w Australii o wypożyczenie aborygenów i kangurów. Chciał zluzować zielone ludziki na Ukrainie. Nie wyszło. To się obraził. I tyle.
20:19, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Filipińczyk
Wybitnemu uczonemu, odkrywcy choroby filipińskiej proponowano już szefa ONZ, NATO, teraz wicepremiera Ukrainy. Nadaje się też na prezydenta Filipin.
11:07, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 14 listopada 2014
Breivik
Ulżyć Norwegom. Mają kłopot z Breivikiem. To drogi i uciążliwy więzień.Proponuję pensjonat zamieszkały przez Trynkiewicza. Oczywiście za odpowiednio wysoką opłatą.
16:11, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Medal
Piła nożna idealnie gładka. Siatkowa ma kanty. To kara za złoty medal. Komu służy węch służb specjalnych?
13:24, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Opieka
10 miesięcy więzienia dla "opiekunki" Villas,a raczej strażniczki godnej pracy w obozie oświęcimskim. Wyrok zaniżony, podobnie jak sprawność umysłowa naszego wymiaru "sprawiedliwości".
12:34, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 31