RSS
wtorek, 27 września 2016
Żeby
udowodnić, że u nas jest demokracja, w mediach publicznych każdy głupek z opozycji plecie co mu ślina na język przyniesie.
20:55, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Bydgoszcz
Teatr Polski. Na scenie Ohyda ubrana w szaty chamstwa. Lewactwo oszalało. Niech płyną, najlepiej wpław na wyspę bezludną i tam wystawiają co chcą, dla takich jak oni. Za pieniądze z naszych podatków możemy im co najwyżej kupić starą szalupę i wiosła.
20:42, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Osobliwy
turysta, Rosjanin sterował dronem nad Urzędem Rady Ministrów. Kolega czekał na niego w porsche. Ale się te zielone ludziki wzbogaciły!
16:26, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
USA
debata kandydatów na prezydenta. To wyglądało tak jakby na ringu sędzia i zawodnik wspólnie okładali pięściami swego przeciwnika.
14:41, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Byłem
ostatnio na koncercie. Śpiewała wiekowa jaskółka, zakochana w pieniądzach i coraz bardziej podobna do sroki. Głosy też mają podobne.
12:32, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Cyniczne
kanalie wkładają co chwila kij między szprychy wozu. którym powozi P. Szydło. Prawda. Są wyboje. Czasem lejce są za luźne. Jednak jedziemy do przodu. I to jest to, czego kanalie się boją.
11:36, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
II
Światowy Zjazd Separatystów odbył się w Moskwie. Przy wsparciu finansowym Putina. No i wszystko jasne.
09:30, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 września 2016
"Zbrodnia"
i kara. Są Rejonowy w Warszawie ukarał p. prokurator Marię Grabską-Taczanowską karą w wysokości 100 zł. Dama znana z wytwornych manier, wnuczka premiera Grabskiego, nie zdjęła kapelusza, bo stanowił on niezbędny element jej stroju. Sąd ten, ze słomą w butach, pewnie nie wie, że kobietom kapelusz w kościele i w pałacu przystoi.
20:40, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czapka
niewidka. 33 lata mieszkam w tym samym mieszkaniu. Ani raz nie udało mi się zobaczyć dzielnicowego. Za to z komendy wojewódzkiej wysypuje się jak z ula rój dobrze wykarmionych policjantów. Gdy pojawia się afera, miasto huczy, afera zamienia się w mgłę i się rozpływa. Reforma pilnie potrzebna jak deszcz. 10 lat patrolowanie ulicy. Też przez niższych rangą oficerów.
18:58, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Podobno
za rządów PO - PSL nasi obywatele padali na kolana przed każdym inwestorem z Zachodu. Tak. Bo chcieli być bliżej kieszeni.
17:58, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 240