RSS
poniedziałek, 30 maja 2016
Korzenne
chamy. Opłacane rublami. Może i w złocie. Polska jest zbyt dumna. By was słuchać.
18:58, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czym
jest kobieta? Chwilą, mgłą,wiatrem, cierpieniem. Tylko głupi się pyta. To matka ziemia. Ona jest. I tyle.
18:45, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Gryzonie,
które straciły miejsce w hurtowni z serem szwajcarskim, udają teraz, że to niby walczą ze sobą. To tylko gry. Jak się okazja nadarzy, a kot na chwilę przyśnie,ruszą na żer.
15:18, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Pewna
myszka, lizuska, obecnie nowoczesna, od zawsze była ideologicznie, w każdej sytuacji dostępna. I ona, naiwna, myśli, że kot prawdy jej nie złapie?
15:05, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czy
sędziowie zaczną myć swoje sumienia? B. poseł PIS 16 lat jest włóczony po salach rozpraw, bo zmienił kształt rzeźby obrażającej wszystkich katolików. Łapowników, gangsterów i polityków b. koalicji obejmują co chwila łaskawe ręce przebaczenia. Czyli przedawnienie.
09:41, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 maja 2016
Michael
Barenboim junior. Skrzypek technicznie doskonały. Uszy ma czułe niby nietoperz. Odebrał bd. wychowanie. Za nim presja nazwiska. Czas robi swoje . Wzmocni psychikę. Doda niezbędne artyście szaleństwo. I... światowe estrady będą się ustawiały w kolejce.
21:45, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
W
czasie wizyty w Grecji, car Rosji zasiadł na tronie bizantyjskich imperatorów. Odważny facet. Przed nim, przez chwilę siedział tam poprzedni prezydent Ukrainy. Wiadomo jak skończył.
17:40, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Och
ta pycha! Prezydent wszystkich Niemców p.Gauck twierdzi, że Polacy nie chcą imigrantów, bo brak im obycia z cudzoziemcami. Podobnie jak byli ludzie z NRD. Ignorancja opakowana w arogancję. U nas ich, ze Wschodu i Zachodu, często bywało za dużo.
14:59, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Putin
ożenił się z Rosją. I robi wszystko co może, a nawet więcej, żeby jej nie stracić. Ona wniosła mu w posagu gaz i ropę. On dla niej walczy ze smokami cywilizacji.
13:56, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Były
Marszałek Senatu dysponujący intelektem średnio zdolnej papugi, ma pewne zalety. Zna się na ludziach. Sam sobie przyznał odprawę 100 tys. złotych.
13:47, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 177