RSS
piątek, 24 października 2014
Giermek
Wielki Łowczy na doradcę d.s. zagranicznych. Ten twierdzi, że car ze Wschodu wcale nie oferował nam Lwowa. Uraczył naszego b. premiera typowo rosyjskim żartem. I tyle. Czy w trakcie tego spotkania pili wódkę w szklankach, czy w literatkach? Tego nikt nie pamięta.
11:56, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Ebola
Ebola. Wirus, który niesie śmierć. Czort wie w jakim laboratorium ktoś go wydumał. Wiadomo, że testowany jest w Afryce. A tu lekarz w Nowym Jorku, wraca z Afryki, po badaniu na lotnisku czysty, okazał się nosicielem. Żeby psa czy kota zabrać ze sobą zwierzę musi przejść kwarantannę. Co z ludźmi?
09:53, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 października 2014
Pług
Rosja we mgle. Ginie szef koncernu Total. I 3 członów załogi jego prywatnego odrzutowca. Spotkali się z pługiem śnieżnym, którym kierował pijany mężczyzna. Wypadałoby omijać Rosję, aż wreszcie wytrzeźwieje.
09:38, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 października 2014
Komisarz i rolnicy
Nasz człowiek, komisarz Dominik w UE obcina rolnikom dotacje. Dołącza do negatywnie zakręconego ministra rolnictwa. Oby tak dalej, a po ziemniaki wyślemy do Ameryki, polskiego Kolumba, który czasowo jest marszałkiem Sejmu.
22:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Fabryka kłamstw
Bagatela. Badania Eurostatu i GUS-u na temat liczby Polaków różnią się tylko o 2 miliony. Kto pisze prawdę, a kto zmyśla. Spytajcie Dorna, on zna się na bajkach.
22:01, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Białe ręce
Mój ojciec przed wojną zdobył dyplom inżyniera. Na Uniwersytecie, w Wilnie. Został agrobiologiem. Bo miał białe ręce. Do Białegostoku wlazła Armia Czerwona. No i wezwał go urząd pracy. Mianowali go naczelnym architektem. W dowodzie napisali, że się urodził w Związku Radzieckim, mimo, że to była Polska. Pół roku koledzy architekci rysowali za niego. Musieli. Bo każda odmowa oznaczała wtedy sabotaż. Wschodnia granica znowu robi się gorąca. Czy warto myć ręce?
13:25, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Frajer
Rolnik z Wiejskiej nazwał rolników frajerami. Cham. A podobno minister. Chłop umie liczyć. Woli mniejsze, ale pewne pieniądze. Lepszy wróbel w garści niż obietnice na dachu.
12:44, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 17 października 2014
Film
Popiełuszko. W kinie. Nowa wersja Pasji. Wiele tajemnic. Czy Judaszem był jego kierowca? Skoro była decyzja- zabij- czemu go torturowano? Było stalinowskie przesłuchanie. Potrzebna była nowa ofiara,żeby ludzie szybciej zapomnieli o zamachu na Pl. Św. Piotra.
12:37, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Psy ogrodnika
Igor Mitoraj odszedł. Wielki, europejski artysta. W naszym kraju przezroczysty. Krytycy z bielmem na oczach czasem raczyli zarzucać mu plagiat. Inni milczeli. Na pogrzebie we WŁOSZECH NIE POJAWIŁ się minister kultury, ambasador. Nikt nie wysłał nawet stosownego listu. Bo jest u nas tylko jeden Europejczyk. Premier wszystkich piłkarzy. Za chwilę ogrodnik brukselskich salonów.
11:52, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 października 2014
Kanalie
Pudelek, czyli chory na głowę sęp burdelowy podał już 16 lipca, że Ania Przybylska nie żyje. I co gorsza, upiera się, że nic się nie stało. Pora już by takie kanalie krokodyle zjadały jak bakalie.
11:55, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27