RSS
sobota, 23 lipca 2016
takie narkotyki o których nie śniło się aptekarzom. Znają je jednak służby specjalne. I z ich pomocą sterują uzależnionymi od nich ludźmi. I to są prawdziwe pokemony.
16:01, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Smok
Wawelski pilnie poszukuje błazna. Podobno złożył ofertę obecnemu prezydentowi Krakowa.
12:33, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Zamachy
Można je ograniczyć. Bramki elektroniczne przy wejściach do dużych budynków użyteczności publicznej. Ochrona zamiast gapić się kto kradnie szczoteczkę do zębów, niech ma do dyspozycji kamery, broń. I fachowe wyszkolenie. Wygląda jednak, że są gdzieś na świecie takie chochoły, którym te zamachy na rękę. Niech się ludzie boją. Będą jak plastelina.
12:27, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Monachium
Tyle zła. Dotarło do Bawarii. Tam żyje wielu sceptyków. Nie chcą obcych. Mają dosyć własnych pomyleńców. UE coraz słabsza. Czy Merkel wie w której aptece może kupić lekarstwo?
00:28, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 22 lipca 2016
Pilnie
poszukuje się producenta miarek do mierzenia poziomu oleju w głowach posłów PO. Oferty proszę składać w Kancelarii Sejmu RP.
17:18, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Opozycja
z wielkim zapałem macha mieczem demagogii. Wielu posłom poobcinała uszy. Słyszą tylko to co kołacze się im łepetynach.
16:38, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 21 lipca 2016
Jest u nas
odrobinę celebrytów, którym pieniądze spadają z nieba. I nie mają z nich pożytku, bo one odbijają się od ich pustych łbów. Oni czują się wybrańcami bogów. A są zwykłymi idiotami, którzy nie umieją oddzielić ziarna od plew. Dobra od zła, człowieka, od trutnia.
16:35, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Błazen
prochu nie wymyśli. PO i reszta pchlej opozycji czepia się TK. Nie widzą, bo rozumek mały i oczka nie za duże, że życie to nie stara studnia, a rzeka, która płynie przed siebie.
16:18, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Producent
napojów energetycznych w Toruniu upadł na głowę. Promuje napój, który obraża, ba profanuje pamięć Żołnierzy Wyklętych. Pewnie to prowokacja. Ale wymyślił ją kretyn.
12:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Moim
zdaniem I-sza Dama winna otrzymać pensję taką jaką otrzymuje sekretarz stanu. A byłe damy figę z makiem.
09:05, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 207