RSS
wtorek, 27 stycznia 2015
Konkurs
http://blogroku.pl/2014/kategorie/-bunek,abm,blog.html
14:21, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Ali Baba
Podobno car Rosji jest najbogatszym człowiekiem na świecie. O ile to prawda, to jest też największym rozbójnikiem. Całe życie oficjalnie żyje z pensji. Jakim cudem tyle odłożył?
11:29, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 25 stycznia 2015
Dywersant
Dyzma, studiował, czy pił w Wielkiej Brytanii. Rozum mu, mało pojemny,zmętniał. Język się plącze. Niby polityk, niby dyplomata, a faktycznie plotkarz. I dywersant.
17:52, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 stycznia 2015
Wir
Dookoła naszego globu krąży trąba wiadomości. Są one niczym słoninka dla sikorek. Zawieszone na sznurku polityki. Lokalne wojny. Plastykowi bohaterowie kina. Zamachy. Te prawdziwe i te zainscenizowane. A my? Oczy rozbiegane. Mózgi orbitują. I oto biega. Lód logiki topi się w wysokiej temperaturze problemów wykreowanych na potrzeby magów polityki i ekonomii.
13:27, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 stycznia 2015
Bin Laden
Podobno ateusze chcą wywołać ducha Bin Ladena, ma on wystąpić na ich konferencji i złożyć samokrytykę, a potem zostanie naczelnym polskiej edycji satyrycznego tygodnika.
10:09, leszek.wiecko
Link Komentarze (1) »
1%
Kumulacja czy degeneracja? 1% ma połowę majątku naszego globu. I dalej im przybywa. Oby się nie udławili tym koncentratem. Nie boją się, że ktoś wpadnie na pomysł by ich brutalnie rozcieńczyć?
09:51, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 stycznia 2015
Psychopaci
Potwory z Arabii Saudyjskiej. Mordują w majestacie prawa bezbronną kobietę. Brak adwokata. Osoby duchownej. Sumienia. Oby ich spotkał podobny los.
14:48, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Gondolier
Życie to gondola. Każdy sam sobie gondolierem. Płynie po falach losu. Wiosłuje, lepiej lub gorzej. Na mecie sam siebie oceni. Sumienie jest sędzią. Ma czyste ręce.
10:02, leszek.wiecko
Link Komentarze (1) »
sobota, 17 stycznia 2015
Paradoks
Muzułmanie w Moskwie, w liczbie 100 tys. chcą protestować bo są obrażani we Francji. Lepiej tak, niż sięgać po rosyjskie kałasznikowy. Ot, kraj przez całe lata skrajnie ateistyczny, wydaje się b. tolerancyjny. Czyżby swój limit prowokacji już wyczerpali?
13:23, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 stycznia 2015
Myszy

 

   Budżet naszego kraju to Popiel. Zjadają go urzędnicy, myszy. Z każdym rokiem tych stworzeń przybywa.

Pilnie potrzebny kot.

09:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 38