RSS
poniedziałek, 27 czerwca 2016
Czerwiec 56
Poznań. Zakłady im. Stalina/ w czasach w miarę normalnych Cegielskiego/. Protestujący przeciwko bezwzględnemu wyzyskowi ekonomicznemu robotnicy wyszli na ulicę. Dołączyli do nich inni obywatele. Razem 100 tys. Partia wysłała im na przeciw 10 tys. żołnierzy i czołgi. Wielu zabitych. Setki rannych. A potem była jesień. Słynny, bo niosący marzenia, październik.
12:53, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Obłed
politycy z Berlina i Paryża napili się chyba szaleju. Chcą Unii niewolników bez prawa głosu, samodzielnej armii, służb specjalnych, banku centralnego.
10:11, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Pan
wybaczy. Ale jest pan w błędzie. To do znanego profesora ekonomii Gomułki. Mówi pan, że do Polski wróci kilkaset tysięcy Polaków z Anglii i przywiezie dużo, dużo funtów. I nasza gospodarka jak koń na wyścigach ruszy z kopyta. Otóż wydaje się szybko. A zarabia powoli.
10:01, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Dyrektorzy
szkół wybierani przez radę rodziców? Pomysł nie nowy, bo np. w Anglii znany od dawna. Rodzice mają prawo mieć wpływ na szkołę do której posyłają swe dzieci. A nie stać na palcach przed kadrą, bo jak nie, to mogą zaszkodzić swemu dziecku.
09:50, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 czerwca 2016
8 + 4
tak było i znowu tak będzie. Szkoły. Też zawodowe, konkurujące poziomem z liceami. Chamy z PO niszczyły. Inteligencja z PIS ratuje.
22:06, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czerwiec
1976. Komuniści rozmawiali w Radomiu z robotnikami. Zamiast słów używali gumowych pałek.
21:59, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
A gdyby
opleść kraj, dowolny kraj, siecią szybkich kolei. 300 km. /godz. i w każdym większym mieście zainstalować wypożyczalnie elektrycznych samochodów o zasięgu ok. 400-500 km. dostępnych na kartę pokładową z komórki. Byłoby czysto, tanio i wygodnie. Tylko kto by kupował benzynę? Chyba tylko do zapalniczek.
21:32, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Komunikat
skierowany do europosłanki Róży Thun: głupota nie boli, ale jest niebezpieczna dla otoczenia i bywa zaraźliwa. To na marginesie jej wypowiedzi na temat tego co dzieje się w Anglii i Polsce.
19:20, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Nacjonalizm
rosyjski osadził w Berlinie nowego konia trojańskiego. To fundacja" Dialog cywilizacji" Pasztet upieczony przez byłe KGB. Z mocno nacjonalistycznym nadzieniem. Kucharzem jest przyjaciel cara. Czy razem pisali przepis?
19:11, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
W
Białymstoku grupa "obcokrajowców" pobiła polskich obywateli. Taki, idiotyczny komunikat pojawił się w mediach. Może to byli kosmici?
16:29, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 197