RSS
niedziela, 04 października 2015
Moim
zdaniem. Biblia to uniwersalny szyfr, nie należy jej rozumieć dosłownie. Każde nowe pokolenie odczyta ją po swojemu. I o ile ludzie nie wysadzą ziemi w powietrze, zajęcia im nie zabraknie.
16:34, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Uczennica
Pinokia, Kozucha Kłamczucha, robi karierę jako znawca logiki. Autostrada miała być ponad 3 lata temu gotowa, będzie za 4 miesiące i to znaczy, że jest takie przyśpieszenie.
16:13, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Diabelska
gra lewaka. To kameleon. Rękami islamu chce pokonać chrześcijan. Potem kilku duchowych przywódców tej despotycznej religii mianuje generałami rosyjskich sił specjalnych. Da im mało władzy i dużo pieniędzy. Łatwiej jest rządzić z ukrycia. Prawda czerwony koteczku?
15:45, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Egoizm
nie powinien dzielić katolików. W Anglii Polaków dużo, a kościołów polskich mało. W efekcie tylko 10% bywa na mszy. To efekt niechęci naszych, pracujących tam proboszczów do dzielenia się owieczkami z anglojęzycznymi kolegami.
10:02, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 października 2015
Czepiają się
b.prezydenta, że zabrał ze sobą na pamiątkę niszczarkę wszelkiego rodzaju dokumentów. On ją tylko pomylił z kombajnem do wytwarzania bigosu.
20:51, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Kret
w Watykanie sam się zdemaskował. To że jest gejem to jego prywatna sprawa, ale gdy pisze i publikuje antykościelne manifesty, to jest intelektualny terrorysta. Nikt mu nie broni. Niech założy własną sektę. Tyle, że seks to nie religia.
20:34, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 października 2015
Wielki
Szabrownik. To kolejny, zaszczytny tytuł, na jaki zasłużył Strażnik Żyrandola. Gratuluję. 101 razy.
11:25, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
ABW
sugeruję zmianę nazwy na Agencję Bezpieczeństwa Zewnętrznego. Sami siebie upilnować nie potrafią. Może lepiej im pójdzie z obcymi.
11:08, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 01 października 2015
Wy,
którzy Polski nie znacie, którym ,ona wam obca, pamiętajcie, jest pamiętliwa, cierpliwa.Ale kiedyś, się o sprawiedliwych upomni!
23:44, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Mega
sukces rządu Kozuchy Kłamczuchy. Minister Edukacji wywalczył u Ministra Zdrowia powrót drożdżówek do szkolny sklepików. Negocjacje trwają.
11:49, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 81