RSS
wtorek, 26 kwietnia 2016
Byłemu
członkowi KOD-u, który tak głodował w proteście przeciwko rządom PIS, że aż przytył, dedykuję: To nie sztuka, zabić kruka, ani trafić sowę, w głowę, ale sztuka całkiem świeża, gołym tyłkiem, siąść na jeża.
12:42, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Kłamstwo
dudni, prawda szeleści. Rzekomo polskie obozy koncentracyjne. Były więzień mający 95 lat podał do polskiego sądu niemiecką stację ZDF. I niby go przeprosili. Tylko ukradkiem. Tak by nikt nie słyszał. A kłamstwo ma się coraz lepiej. I jest coraz b. donośne.
09:18, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 25 kwietnia 2016
Wiadomo, że
lider Nowoczesnej jest głupszy od starego czajnika. Nasi zachodni sąsiedzi go uwielbiają. Im głupszy, tym lepszy. Mądrymi ciężko sterować.
20:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Oriana
Fallaci, sławna, włoska pisarka już dawno ostrzegała przed islamem. Umarła. I dalej jest b. Mimo,że miała dar proroka. Radni w Cremonie, we Włoszech uznali, że nie jest godna by uczcić jej nazwiskiem skromną uliczkę. 85% mieszkańców jest innego zdania, ale mamy nowoczesną demokrację. W Italii 3 ulice posiada Stalin, 54 Che Guevara i inni, podobni święci.
19:36, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Rzecznik
Praw Obywatelskich błysnął intelektem. ONR w katedrze białostockiej obchodziło swoje 82 urodziny. I p. Bodnar ma problem: ONR nauczył się jak przestrzegać prawa. To ci dopiero perfidia.
19:19, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Komu
się uda? USA i inne mocarstwa marzą o tym żeby skolonizować kosmos. Póki co, naszą galaktykę. I są na krętej, ale utwardzonej rakietami i nowymi technologiami drodze. Tam pono złota, platyny i innych cennych metali pełno. No i dzielni wodzowie i bankierzy mogliby wybudować sobie zaciszne rezydencje, z dala od plebsu.
16:54, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
głosy. Gajowy i 2 b. prezydenci zakładają kabaret. Będą 3 główne role: kłamcy, pijaka i błazna.
14:05, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Ach
co to była za demokracja. 2015 rok wyborów. Kulczyk z Grasiem decydują o dymisji redaktora naczelnego "Faktu". 6 tygodni. I sukces. Naczelnego, a za chwilę 2 dziennikarzy nie ma. Los człowieka. Sami tego chcieli. Ośmielili się krytykować PO.
09:36, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Cynizm
czy głupota? Czytam w " Rzeczpospolitej" którą prawem kaduka ma właściciel prywatny: W Izraelu została zwolniona z więzienia 12- letnia kobieta. Czy w owej redakcji nie znają Konwencji Praw Dziecka?
09:07, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 kwietnia 2016
Podobno
opozycja po wielu sukcesach na arenie międzynarodowej przymierza się do wydawania czasopisma w prywatnym szpitalu psychiatrycznym. Pora gromadzić fundusze.
20:26, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »