RSS
wtorek, 14 października 2014
Wielki Łowczy
Medale naszych sportowców i posadę Wielkiego Ogrodnika w Brukseli nasz ciągle niedoceniony Łowczy określił jako ekscesy. Czeka na dalsze.
11:42, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Błazen
Nie można uprawiać polityki na kolanach. To co wyprawia ostatnio Pal to czysta żenada. Nie wyszło. Baj! Wygląda na to, że prostytucja to jednak uczciwy zawód. I moralny.
10:38, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 10 października 2014
Nastolatka
Dziewczyna z Pakistanu dostała pokojową nagrodę Nobla. Walczyła o prawo do edukacji dziewcząt. Z tego powodu fanatyczni mężczyźni omal jej nie zabili. Nie parytety jako przywileje dorosłych kobiet, a edukacja dzieci obu płci na jednakowym poziomie. Matematyka i inne nauki ścisłe są bowiem bezpłciowe.
16:04, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 października 2014
Farsa
Wylewanie pomyj na byłych mężów, rzecz zwykła. Na sprawach rozwodowych. Postęp. Błotem obrzuca się już dziś kochanków. I każe im się publicznie, zwracać kasę. Za seks. Kochanek, kochający inaczej skarży się, że był przez kobietę zgwałcony. Ot i masz, tak się bawią luminarze, czy może kominiarze kultury.
13:40, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Baby Jagi
Liga Czarownic Polskich z każdym miesiącem umacnia się na rządowych stołkach. A jest tyle pięknych i mądrych wróżek. Tyle, że one nie chcą mieć nic wspólnego z wiedźmami typu Bufetowej i jej podobnym stworom.
10:07, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 października 2014
Duch
Kopalnia. Piekło. Do stanowiska pracy, do ściany czasem trzeba iść 5 km. Każdy zjazd to ryzyko. Pod ziemią krąży metan. Niewidzialny, bezwonny. Czujniki nie zawsze w porę go wykryją. Za biurkami siedzą faceci w białych koszulach i wołają więcej, więcej. Kto uważa, że górnicy zarabiają za dużo niech zjedzie na dół. Może spotka ducha.
13:30, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 października 2014
Nato
Nowy szef, mowa trawa, stara. Wojny w sensie klasycznym nie będzie. Imperia nie wezmą się za łby, bo by je im, atom pourywał. To co teraz się dzieje, to są eksperymenty na ciałach słabych narodów. Twa też wojna ekonomiczna i ideologiczna. Jest jednak cicha i przezroczysta.Do jej pacyfikacji potrzebny rozum, a nie siła.
11:46, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Cymbał
Było polityków wielu, lecz nigdy słuchacze nie dusili się ze śmiechu, jak przy b. prezydencie. Szykuje się do ataku na Moskwę, on laureat pokojowej nagrody im.Faceta co bawił się dynamitem. Pod Warszawą, podobno, budują luksusowy szpital dla mądrych. Polecam.
11:22, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 października 2014
Dulska
Oto nowa, niezwykle moralna Dulska na stołku premiera. Arogancja zmieszana z głupotą. Byle jak, byle co. To jej recepta na Polskę.
11:27, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 02 października 2014
Pułapka
Słynna z tego, że nigdy nie kłamie, ani nie zmyśla, p.Premier zastawiła pułapkę na kaczkę. Kaczka jednak w ostatniej chwili rozłożyła skrzydła i do dołka nie wpadła.
12:16, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27