RSS
sobota, 28 maja 2016
Kto?
podaruje carowi Rosji liczydło? Chce na każdą tarczę odpowiadać gniazdem rakietowych szerszeni. NATO i inni. Carowi zabraknie rubli. Narodowi wódki. A to grozi rewolucją pałacową na Kremlu.
11:52, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Co
ma nasza policja wspólnego z Putinem? Cel. Wpływy i pieniądze. Jak nie ma pod ręką wroga trzeba go stworzyć.
10:56, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Ach
ci przebierańcy. Portugalski oficer wywiadu okazał się rosyjskim szpiegiem. Aresztowali go Włosi. W barze. Ruski udawał dyplomatę. Miał nawet odpowiednie papiery. Nic mu to nie dało. Siedzi.
10:40, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Były
minister zdrowia obiecał pielęgniarkom gruszki na wierzbie, bo wiedział, że odchodzi. I kto winien? 8 lat burdelu.A przecież rządziły dziewice!
09:35, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Po
utracie władzy PO dopadła skleroza. Im, leśnym dziadkom wydaje się, że w Polsce jest dyktatura. Powstała w wyniku zamachu stanu. Tak. Naród przejął władzę z rąk Wysokiej Korupcji.
09:17, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 maja 2016
Łupy
PO i spółka tracąc władzę zabrała tytułem odszkodowania 14 mln. zł.
14:11, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Boże!
KOD, PO i Petru. Wszyscy naraz oślepli ogłuchli. W Austrii płynął po Dunaju lodołamacz demokracji. Wybory prezydenckie zalała lawina "lewych" głosów. I co? Cisza. Aż uszy bolą.
13:25, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
W
pałacu, w którym w despotyczny sposób rządzi Królowa-Bufetowa, są pretorianie. Oni nie składają oświadczeń majątkowych. Co plebsowi do tego ile zarabiają? Na styku dziwnych interesów lecą iskry. Pożaru nie ma.
13:17, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
To
nie tak. Inwestycje zagraniczne hamują innowacyjną gospodarkę. UE, a najwięcej Niemcy więcej zyskały niż dały. Promowanie haseł, że rozwój usług to postęp i ograniczanie bezrobocia to bełkot. Tylko własne, krajowe patenty dobrze rokują gospodarce. Komisarzom UE marzy się W Europie, Biała Afryka. Nauka i wdrażanie jej zdobyczy. To ma sens. W każdym kraju z osobna.
11:57, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Och ten
Clinton, b. prezydent. Czy on chciał obrazić Polaków? Moim zdaniem nie chce by jego, trochę gorsza połowa zajęła jego miejsce. Na tronie USA. Co innego gdyby to była specjalistka od cygar...
10:33, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »