RSS
wtorek, 26 lipca 2016
Nasz
kraj po wojnie był w łapach NKWD. I to ta banda odpowiada za zbrodnie których było wiele. Nasze kanalie, a są w każdym narodzie, nie miały nic do powiedzenia. Studiowały prawo na 3-miesięcznych kursach.
19:57, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Komu
bije ten dzwon? Kto za sznur pociąga? We Francji zamordowano księdza, bezbronnego starca. Zabójcy mieli tylko noże. Czemu antyterroryści ich zastrzelili? Nie byli ciekawi kto za nimi stoi, albo doskonale wiedzą i nie chcą żeby się wydało, że wiedzą.
18:50, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Kodofil
Kijowski chodzi bez kapelusza. Mózg mu przegrzało. Obawiam się, że nigdy nie zapłaci alimentów. Bo idiotom płacą mało,albo wcale.
17:47, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Poza
I-wszą 500- setką. Polskie uczelnie. Przechowalnie chytrych emerytów. Oni łowią granty. I tyle. A zmiany? To jak nowa lokalizacja cmentarza. Tych najbardziej zainteresowanych nikt nie pyta.
16:54, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Babcia
Europa zgubiła okulary. Do jej domu wchodzi kto chce. Każdego przyjmuje jak wnuczka. Pozostaje nam samoobrona. Pistolet w kieszeni i refleks.
16:38, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
A w Brukseli
dalej budują zamek z piasku. UE. Iluzja. Euro miało finansowym cementem. Nie wyszło. Socjalistyczne banialuki są nudne. Nic nie dają. Została już tylko farba. Pomalują Europę na zielono. I jak wejdą zielone ludziki nikt ich nie zauważy.
14:35, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Z wielu
stron świata zleciały się młode ptaki, by śpiewać, śmiać się, cieszyć. Są u nas. W Polsce. Daj nam Boże tylko takich gości!
11:35, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 25 lipca 2016
Każdą
kroplę życia, którą spotkasz na swej drodze, szanuj. Jak nie możesz jej pomóc by przetrwała, omiń, ale powiadom tych, którzy mogą i chcą ją uratować.
23:00, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Kanalie
z TVN-u rozpalają ognisko. Chcą kłótni. Każdy kto poległ, bo był Polakiem, jest nim też po śmierci. Hańba tym co posypują prochy umarłych trucizną zdrady.
20:11, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Ile łajdaków
tułało się i tuła po naszym naiwnym świecie. Ja ich nie zliczę. I chyba nikt. Noszą medale, dostają nagrody, nawet pokojowe, Nobla. Cyniczne kłamstwo opakowane w 1-wszo ligowe, niby to światowe gazety, jest tylko błotem i niczym więcej.
19:36, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »