RSS
piątek, 02 października 2015
ABW
sugeruję zmianę nazwy na Agencję Bezpieczeństwa Zewnętrznego. Sami siebie upilnować nie potrafią. Może lepiej im pójdzie z obcymi.
11:08, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 01 października 2015
Wy,
którzy Polski nie znacie, którym ,ona wam obca, pamiętajcie, jest pamiętliwa, cierpliwa.Ale kiedyś, się o sprawiedliwych upomni!
23:44, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Mega
sukces rządu Kozuchy Kłamczuchy. Minister Edukacji wywalczył u Ministra Zdrowia powrót drożdżówek do szkolny sklepików. Negocjacje trwają.
11:49, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Sąd
niby Najwyższy, a logika i empatia najniższa. Kierowca ma ubezpieczenie obowiązkowe OC. W myśl nowego orzeczenia sądu gdy potrąci on pieszego, ubezpieczyciel nie jest stroną. Tylko kierowca pojazdu. To po diabła się ubezpieczał?
10:10, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 września 2015
Korniki
mają się dobrze. Nasz kraj to stary dąb. Dobrotliwy. Ma wiele gałęzi. Konarów. Jeśli wybory nie uleczą dębu, to zwali się. Hej dzięcioły. Ostrzcie dzioby.
21:16, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Lokaje
Gajowego b. Wielkiego Łowczego i Strażnika Żyrandola są głupsi, niż ustawa przewiduje. Obraz " Gęsiarka" wycenili wraz z ramą na 2.50 zł. Same zdjęcie go ze ściany jest więcej warte.
12:20, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Fala
imigrantów nas nie zaleje. Mądrale z rządy wymyśliły. Uratuje nas straż pożarna. Swoimi siłami i za swoje pieniądze. Podpowiem: następną falę zatrzymają biurokraci z KG Policji. Jest ich tam 3 tysiące, a ile generałów?
10:21, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 września 2015
Do słoików
dajcie sobie spokój z PO. Ponieważ 8 lat bełkotu zamieszało wam w głowach, patrzcie na ruchome obrazki. Prezydent wszystkich Polaków swobodnie się czuje w towarzystwie Obamy i innych władców tego świata. To jest to.
21:24, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Król
cynków. Lider Niby Nowoczesnej. 3x16. W efekcie, żywność podrożeje i to konkretnie. Do 5% podatku dojdzie 9. Za stary, nowy eksperyment zapłacą obywatele. Wiatr będzie hulał w pustych kieszeniach. Bogaty się wyżywi.
11:05, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 września 2015
Korzenne
chamy z PO traktują TVP jak swój folwark. W swoich progach goszczą tylko klakierów.
13:10, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 81