RSS
czwartek, 13 listopada 2014
Złoty zmywak
B.premier wszystkich piłkarzy uciekł na zmywak. Do Brukseli. Pewnie zmywa tylko porcelanę i płacą mu nieźle. Emigranci nie chcieli do niego przyjechać, to on pojechał do nich.
12:36, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Wybuch
W Katowicach nie ma kamienicy, dziennikarzy, ich dziecka, a teraz świadka. Gaz to wybuchł, czy węgiel?
11:59, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Znachor
Znachor, którego "leczenie" okazało się zabójcze dla dziecka, jest na wolności. Cierpi na chorobę, której, podobno, nie da się leczyć w więzieniu. Rodzice dziecka nadal za kratami. Grozi im do 10 lat. Prawo w Polsce do tego stopnie skretyniało, że myli mu się wszystko.
11:31, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 listopada 2014
Wyborczy parytet
W każdej komisji wyborczej powinien pracować przedstawiciel jednej z największych partii. Wszyscy byliby w ten sposób mężami, czy damami zaufania!
12:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 11 listopada 2014
Obiecanki
Chińczyk obiecał Iwanowi kredyt na budowę rurociągu. Potrzeba, bagatela, drobne 50 miliardów dolarów. Teraz rozmawiają: Iwan, a kasa? Chińczyk jaka kasa? Rozmowy trwają. Syberia czeka.
16:30, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 listopada 2014
Kpiny
Miło mi. U Niemców nas nie nie ma. Mnie nie ma nie w Krajowym Związku Towarzystw Polsko-Niemieckich. Leszek Więcko. Były Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Tej Niby Organizacji. Bez żalu. Z ulgą!
18:19, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Pały
Z monopolu na spirytus żyje państwo, pijawka. Potem pałami za byle co, tych co byle co wypili, bije państwo. Kto ma się dobrze, a kto źle. Wiadomo!
16:47, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Gruby
Zanim gruby schudnie, chudy umrze. Tak twierdzi lud. I pewnie ma rację. USA i Chiny, Rosja. Kto tu jaki? Kto bardziej zagrożony. Daję to czerwonym optymistom pod rozwagę. Zdrowia!
16:31, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Ocena
Człowiek nie składa się z głupstw, jakie popełnił Ogólna ocena powinna zawierać proporcje, dobra i zła. Gdy dobro wygrywa, wygrywa człowiek, a nie durna i bezduszna statystyka. Nie dotyczy krętaczy.
16:02, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Osły w samolocie
Mali ludzie na wysokich stołkach, jedzą życie w zatrutych pychą i skąpstwem kromkach. Każda obrona tych ludzi, to tylko Pisk-myszy. Może to myszy trojańskie.
10:43, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 31