RSS
sobota, 23 września 2017
Pierwotne
dzikusy z UE opętane utopią, że korniki są ważniejsze niż Polacy, w tym mieszkańcy Puszczy Białowieskiej, zachowują się jak islamiści. Jak barbarzyńcy, którzy przy okazji chcą pozbyć się konkurencji.
17:01, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Pescytydy
i GMO na talerzu. Z Kanady. Smacznego!
14:42, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Służby
specjalne zbyt wcześnie zapadły w sen zimowy. Nie ostrzegły w porę Prezydenta RP przed Królikowskim. A może to one same go podsunęły? Nie dziwi nic!
14:13, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Media
są jak grzyby. Jadalnych jest niewiele. Smacznych jeszcze mniej. Od lat straszą nas te trujące. Atomową purchawką. Kim z Korei Północnej. A wystarczy gada otoczyć kolczastym płotem antyrakiet. I każdą, którą on wystrzeli, unicestwić. Kto ma więcej pieniędzy, ten wygra.
13:23, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Psychiatrów ci
u nas, wielki niedostatek. Co roku tysiące ludzi wpada w depresję. Wielu z nich popełnia samobójstwo. A kolejki do tych specjalistów coraz dłuższe. Min. Radziwiłł o tym nie wie?
12:02, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 22 września 2017
Czy ONZ
zamierza się przekształcić w Organizację Narodów Zniewolonych? Uznając aborcję i eutanazję za prawa człowieka wpływa na suwerenne państwa by poszły w jej ślady. I sama kontruje własne, wcześniejsze zapisy.
18:25, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Szalona
Angela otworzyła granice Europy bez konsultacji. I bez podstaw prawnych, co stwierdzili eksperci Bundestagu.
16:06, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Nowi
Samarytanie? Przez Kalifornię przeszedł kataklizm. Kobietom w ciąży pewne organizacje zaproponowały darmową aborcję. Czy o takiej pomocy marzyły?
12:22, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Chytry
błazen? Rokita. Dostał 145 tys. zł. tytułem odszkodowania za utracone zarobki. W stanie wojennym. Tyle, że dzięki tym niby prześladowaniom potem zarobił wiele więcej. Na kapelusze dla swej ruskiej małżonki.
11:55, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Lisica
Merkel hoduje sobie na farmie politycznej kolejnego króliczka? To Macron. On uwielbia starsze panie i jest naiwny.
10:45, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »