RSS
niedziela, 26 czerwca 2016
Czy
szarlatani tacy jak król Europy czy przewodniczący PE spadną bezpowrotnie z obrotowej sceny politycznej? A samozwańczy komisarze rozpierzchną się jak wrony na widok sokoła?
16:08, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czas
na nowe traktaty. Unia jest zmurszała. Lewicowe oszołomy, którym się marzy dyktatura politruków, muszą ustąpić. Niech piszą pamiętniki.
12:31, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Anglicy
przeszkadzali Rosji w powożeniu brukselską bryczką. Co chwila wierzgali. Teraz Rosjanie się radują. Wódkę piją. Smycz mają w ręku. Razem z Niemcami. Tylko ci ostatni, nie mają mocnej głowy.
12:11, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Mamuty
socjalistycznej kultury wpadły w panikę. Król jest nagi. I stary. Mamy też dość despotyzmu. W dolinie wolnych narodów, osady rozumnych obywateli.
09:28, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Podobno
w Londynie odbył się wielki bal. Bawiły się ogórki, marchewki i pomidory. Wreszcie wolne. Ogrodnicy z Brukseli nie będą już nam mówić jak mamy wyglądać.
09:07, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 czerwca 2016
Bóg
dał mi Was. Nie wiem ile osób. Kobiet i Mężczyzn. Czasem muszę do kogoś się odezwać. Sam z sobą. Na to jestem za głupi. Razem jest lżej.
22:39, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Och
czemu? Kochani ateiści. Mówicie,że Boga nie ma. Bo chcecie folwark, czyli świat mieć tylko dla siebie. Żal mi was. Jesteście jak strachy na wróble. One was się nie boją. Wy boicie się sami siebie.
20:03, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Mamy
wybór. Euroazja. Z despotyzmem. Maniakalną potrzebą władzy za wszelką cenę. Pogardą dla życia. Boga. Cywilizacji. Czy? Czytelne reguły gry. Drobne brudy, które jednak wypłucze rzeka prawdy.
17:30, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
No
i masz. Kacykom z Brukseli: znowu w życiu mi nie wyszło..." Marzyła im się dyktatura. Regulacja losu narodów Europy. Stalin dodatkowo chciał ujarzmić rzeki syberyjskie.
11:59, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czyim
sługą jest Sebastian Klimek? Wice-prezes PZU szaleje w Ferrari 560, 3.6 sek. do setki, za, bagatela milion zł. Auto należy do spółki z którą PZU się procesuje.
09:15, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »