RSS
wtorek, 17 kwietnia 2018
Psychopaci
np. Soros chcą rządzić całym światem. Im starsi, tym są groźniejsi dla świata. Człowiek normalny cieszy się wnukami. Gra w szachy z kolegami. Psychol, choćby nie wiem ile zgromadził pieniędzy, nie umie cieszyć się życiem. A diabeł mu podpowiada. Musisz coś po sobie zostawić. I on zostawia. Zło. W czarnej postaci. Wyhodowane na krzywdzie ludzkiej. Bezinteresownie. Ot tak, dla przyjemności.
18:18, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Ech Rosjo,

   ziemio przestrzeni, ludzi szalonych. nieba zmiennego, fantazji bez granic. Kiedy uwolnisz się z tyranii obłędu swych władców?

Byś żyła i rosła dumna i bez lęku.

16:25, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czerwony
faszyzm. We Włoszech zawisł banner. Dziecko w łonie matki. Zdrowe. Czekające by ujrzeć świat. Po 3 dniach wrzasku lewaków, zwolenników zabijania, banner zniknął. Lewacy to psychopaci. Leczyć ich, tylko jak?
16:15, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Tzw. elity
zapominają o hekatombie w Katyniu. Nie bywają, tam gdzie trzeba. Pokłonu nie oddają. Postawili pomnik smoleński. Mają blisko. Nową tragedia, zasypują na szlaku historii pamięć o dawnej, wielkiej, nieogarnionej.
12:42, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Po łące

  biegły rano baranki. Śpiewały: kajdanki, dla Hanki. O kim one myślały?

11:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Kundle

   domowego chowu gryzą Polskę po łydkach.  I łaszą się do obcych panów. Senator Anders broni nas w USA. Połowica Dyzmy co był ministrem warczy. Nic dziwnego.

11:07, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 kwietnia 2018
Spotkałem

 

 

  dzisiaj żabę z parasolem. Czy one się boją deszczu?

18:32, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Satanista
Nergal poniewiera godło Polski. I sąd go uniewinnia. Czyli jest po jego stronie. Wrogiem Polaków.
17:53, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czy s?owa
mog? zabija?? Tak. Internet wymaga kontroli. Ka?dy kto jest jego u?ytkownikiem musi si? zarejestrowa? i odpowiada? za to co pisze. Komórki s? rejestrowane. I nic w tym z?ego. Anarchia, to nie wolno??. To niewola w ?apach potworów.
10:51, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 15 kwietnia 2018
Putin

   na temat zamachu mówi rozsądnie. Noc przed odlotem do Smoleńska samolot był bez dozoru. Zamiast dziennikarzy upchali w tutce generałów. Inna sprawa, że detonację ładunków wybuchowych mogli spowodować Rosjanie. Czyli łajdacka spółka Gajowego i ruskich.

On do pałacu prezydenta biegł jak po swoje i miał już napisane przemówienie. 

12:45, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »