RSS
sobota, 21 lutego 2015
Sny
Fabryka snów produkuje ideowe narkotyki. W oczach ma dolary. To cel bliski. Daleki, tak ukształtować odbiorców, by wierzyli w to, co się opłaci sponsorom. Czasem jest to poligon wydarzeń, które dopiero nadejdą. Rola głupiego Jasia narzucona milionom, setkom milionów ludzi, też jest nie do pogardzenia.
11:47, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 lutego 2015
Kundle
No i masz. Most i tak był do wymiany. Czyli kolejny sukces bufetowej. Dostanie kasę. A tylko o to jej chodzi. Resztę ma w torebce.
16:59, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Krety
Krety przyjechały do nas na czołgach, w pociągach i ciężarówkach. Tuż po wojnie. No i masz. Dzisiaj ich wnuki zapomniały mowy Gogola. Trza im kłamstwa serwować po polsku. Ruszają tuby propagandowe. Grzeje się internet. Najgłupsze, zmieniają się w papugi cara. Groźne są te, co udają, że z nim walczą.
14:39, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 lutego 2015
Recepta
Przed laty, za tzw. komuny mój znajomy dziennikarz namawiał mnie do tworzenia opozycyjnych ,starannie zakonspirowanych trójek.Pracę zmieniał co chwila, w piątek czekał do 24 żeby gryźć kiełbasę. Potem rzucał się na nią z szablą. Raz upił się ponad miarę, wyszedł żeby odprowadzić innego gościa. No i, sama z siebie, otworzyła się szafa. Zamykam ją, a tam wisi mundur majora WSW. Czy dzisiaj tak werbuje się terrorystów?
13:07, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Koń
Podobno car przysłał do Warszawy premiera Węgier w roli konia trojańskiego. Unia, Amerykanie, banki, robiły co mogły żeby Orbana pognębić. I dalej to robią. Mamy u siebie tyle osłów trojańskich, że jeden koń nie zaszkodzi.
12:40, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 lutego 2015
Most
Bufetowa zapomniała pomalować most. W barwy tęczy. Byłby bezpieczny. 24 godziny pod strażą. A tak dzikie kable, płonące deski. Mobilizacja głupoty i lenistwa dała niebywałe efekty.
18:56, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 lutego 2015
Bałwan
Wiosna. Bałwany w panice. Jeden molestował kobiety. teraz udaje lilię. Gdyby trafił " pod celę" i zobaczył głodne seksu oczy innych więźniów, może by zrozumiał co czuje w takiej sytuacji uzależniona od swego szefa, samca, często bezbronna kobieta.
11:02, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 lutego 2015
Muzyk
Kandydaci na prezydenta w RP mogą grać tylko na nerwach. Wszelkie inne gry i zabawy są im zabronione. Tako rzecze Tajny Prorok.
11:50, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Poker
Car gra z Unią w pokera znaczonymi kartami. Unia to mysz. Car to kot. Kogo ta gra bawi?
10:33, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 lutego 2015
My!
Ty, ja, nie wiem, kto pierwszy, w jakie spojrzał niebo. Każde nasze. Arab, Chińczyk. Europejczyk. Mamy się lubić. Mamy na to mało czasu. Ile możemy zrobić dobrego. Mało. Złego dużo. Co lepsze?
20:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42