RSS
wtorek, 06 grudnia 2016
Podobno
b.min. MON skacze z radości. Bogdan Klich z zawodu psychiatra ma pod dostatkiem pacjentów. Dzięki opozycji z b. pułkownikiem na czele. Jako terapię zalecam wczasy na Kubie. I rozmowy z Raulem Castro.
21:12, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Dyskretny
urok władzy. Gen. Patton. Wojownik i strateg. W czasie II Wojny Światowej zdecydowanie najlepszy żołnierz w armii amerykańskiej, i na dodatek znał swą wartość. Zabiła go teoria spiskowa, czyli jego przełożeni.
18:26, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Oszołomom
z KOD-u marzy się nowa Bereza Kartuska. I legenda. I kasa z Zachodu. Nic z tego. Ps. Bereza osobnikom zaczadzonym komunizmem ocaliła życie. U sowietów by ich rozstrzelali.
16:16, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Gwiazdy
filmu żyją w świecie fantazji. Prawo dotyczy tylko stad ludzkich, czyli widzów. Im wolno wszystko. Np. gwałt, pedofilia. Oni się tym nawet chwalą i korzystają z darmowej reklamy jaką im ofiarują chciwe sensacji media.
15:46, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Rycerze
kłamstwa z TVN nawet gdyby przeprowadzali wywiad z Panem Bogiem, dokonaliby odpowiednich manipulacji. Oni inaczej nie umieją.
12:51, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Hitler
z Filipin. Lewacka prasa tak określa prezydenta tego kraju Rodrigo Duterte. Bo bezlitośnie tępi handlarzy "białą śmiercią." Czyżby sympatycy Stalina mieli udziały w produkcji narkotyków?
12:08, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Oj
gdyby ktoś był tak mądry i wynalazł gilotynę do ucinania głupoty. Oszołom w TOK FM zatrzymanie Piniora skomentował: "to początek fazy terroru."
11:23, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
25 lat
temu. Podobno upadło Imperium Zła. Nic podobnego. Ono dalej istnieje. Wokół siebie stworzyło spółki Zoo. Sztandary, hymny, konstytucje itp. Koszty utrzymania zdecydowanie mniejsze.
10:21, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 05 grudnia 2016
Czerwone
krety ubrane w peleryny opozycji zasiadły przed laty przy okrągłym stole. Jadły, piły, gadały. Sami swoi. Koalicja trwa. Duch Kiszczaka czuwa.
20:02, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Dajmy na to,
że istnieją inne cywilizacje. Ba, to jest nawet wielce prawdopodobne. Są one jednak w takiej odległości od naszej planety, że nigdy tam nie dotrzemy. Im też za daleko. Zresztą problemów nie trzeba szukać. One są tuż, tuż. Pod ręką.
19:55, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »