RSS
sobota, 13 września 2014
Pinokio
Pinokio wspiął się tym razem nie na komin, a na stołek szefa Rady Do brze Zarabiających Nudziarzy. Przez telefon będzie dalej zarządzał naszym krajem. Jego uchem i głosem będzie lekarka. Psychiatra był ministrem obrony. To i baba z twarzą mumii się nada.
16:29, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Cenzura
W Wiedniu znajoma pokazała mi prywatny list ocenzurowany. W Polsce, kraju podobno demokratycznym. Był profesjonalnie rozcięty, zalepiony taśmą i zafoliowany. Była też jakaś nieokreślona w treści pieczątka. Zielone ludziki, czy co?
15:58, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 września 2014
Mgła
W USA 2 czarnoskórych obywateli niewinnie siedziało w więzieniu 30 lat. Jeden w celi śmierci. Były notatki. Lady Gaga jest sto, ba tysiąc razy ważniejsza. Ta tragedia nie może rozpłynąć się we mgle. Czarne jest tu białe. Jak mleko.
19:29, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Stołek
Złoty stołek ma prezydent Ukrainy. Mówi, zawarto porozumienie z Rosją. Akcje skaczą. Rubel zyskuje. Przypadkiem ma tego wiele, b. wiele. I mu, na jego głos, szybko przybywa. Bogacze nie powinni być w polityce. Bo chłop śpi, a w banku rośnie.
12:33, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 04 września 2014
Głos
Wschodnia Ukraina ma prawo do referendum. Tak jak Szkocja. Nie chcemy słuchać głosu armat, ale ludzi. Bliżej Europy, czy Azji. Pod nadzorem międzynarodowej komisji podejmą decyzję obywatele wolnego państwa. Zielone ludziki do ruskiej budy. Bimbru tam nie zabraknie.
10:36, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
środa, 03 września 2014
Łowczy
Nowy premier. Łowczy w róg zadął. W Polsce się zdawało,że Pinokio w róg zadął, A to WSI grało.
19:26, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Elektryk
Przed laty słyszałem Elektryka- Co będzie, jak wejdą rosyjskie czołgi? My im lufy poskręcamy. Teraz Noblista proponuje wydzierżawienie rakiet z głowicami atomowymi. Absurd. Tyle już ich było. A może oddać w wieczystą dzierżawę samego Wielkiego Elektryka. Zysk pewny, bo strata żadna.
10:47, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 02 września 2014
Łapki

   Przed laty Hermaszewski wrócił z kosmosu. Ci co go witali, zauważyli, że ma spuchnięte dłonie.

Podobno Rosjanie bili go po rękach żeby niczego nie dotykał. Nasz Pinokio, hrabia Donald jest w podobnej sytuacji. Niech trzyma cały czas ręce za plecami. I uczy się angielskiego. Może kiedyś zostanie portierem.

10:51, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 września 2014
Kanalie

   To skrzyżowanie hieny z komarem. Człekopodobne. Ostatnio dołączył do tego grona znany francuski aktor, który nie lubi płacić podatków w swoim kraju. Uznał on, że Ukraina  to część Rosji.

Ile rubli dostał, milczy. Kto mu rękę poda, niech ją  potem przez tydzień moczy. w płynie do mycia WC.

10:14, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 sierpnia 2014
Pinokio

   Nasz drewniany pajacyk szefem Rady UE. Cudnie, byle nam dał od siebie odpocząć. I żeby zbyt szybko nie zaplątał się w przezroczyste linki europejskiej dyplomacji. Bo upadnie, a jest tam potrzebny jak dziura w moście. I znowu nas uszczęśliwi.

19:18, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24