RSS
poniedziałek, 27 lutego 2017
Sędzia
z Tarnobrzega wynosił ze sklepu spożywczego kawałek kiełbasy wart 6 zł. W rękawie płaszcza. Apel: człowieku, idziesz na zakupy, ubieraj togę, wyniesiesz więcej.
14:08, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Akta
sądowe to często literatura z pogranicza fantastyki. Przed laty, czytałem: poszkodowany spadł z mostku i zabił się. Jednak ciało znaleziono około 30 m. od pionu. Czyli, zanim się zabił leciał wzdłuż potoku.
13:57, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Dzięki
p. Magdalenie Ogórek Polska odzyskała 3 dzieła sztuki. Od syna nazistowskiego zbrodniarza. Piękna, mądra i pracowita. Takie są nasze kobiety.
10:17, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
To
jest to. Węgry. Szpitale, które wyrzekną się aborcji, dostaną dodatkową dotację. Na ten cel przeznaczono ponad 8 mld. forintów.
09:54, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
W fabryce
snów, która ma za zadanie otumanić Amerykanów, dziecinna wpadka. Wyczytali kto wygrał, by za 2 minuty. Sorry, to nie ten film. Godny podziwu profesjonalizm. Czy heca, by ukryć hazardowy przekręt? Kto wiedział, ten wygrał. Stawka była 1 do 7.
09:33, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 lutego 2017
Polityka
wrony kraczą, gołębie gruchają, a rzeka życia płynie i ryby, mają się dobrze.
20:43, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Sabat
czarownic w USA. Zbiegły się by unicestwić prezydenta. Miały szmaciane laleczki. Igły i zaklęcia. Lewicowe media szeroko je reklamowały. Ich wyczyny obserwowało 60 osób. Sukces.
18:46, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Uczeń
Nerona. Dyrektor Teatru Powszechnego. Prowokator. Demagog. I przestępca.
18:29, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Lewicowe
hieny w Kanadzie propagują eutanazję jako obywatelski obowiązek i racjonalną gospodarkę zasobami ludzkimi. Z piekła słychać radosne wycie faszystów.
16:26, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Płatne
kanalie w służbie dywersji wymierzonej w Polskę. Gdy przekraczają granice, a robią to co chwila, należy wymierzać im wysokie kary finansowe, większe niż ich "kieszonkowe" z Rosji i Ameryki.
15:52, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »