RSS
czwartek, 23 lipca 2015
W oczekiwaniu
na inwazję kosmitów doczekaliśmy się zmasowanej wizyty karaluchów. No i co? U nas obowiązuje tolerancja, a nie jakieś prymitywne zabezpieczanie śmietników.
21:48, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Wiem
, że choroby psychiczne gnębią naszych polityków. Jeden co myślał, że jest kotem, zupełnie wyleczony, wskoczył na drzewo, gdy zobaczył psa. bo skąd pies mógł wiedzieć, że on nie jest kotem?
21:43, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Noc
gdy przyjdzie, a zawsze przychodzi, a ty jesteś kierowcą, sadzaj koło siebie całkiem nieznajomego gadułę. Byle nie była to bestia głupia. Masz szansę i ci obok ciebie, dojechać tam, gdzie się wam zamarzyło.
21:25, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Bóg
gdy tworzył człowieka, nie miał pod ręką dobrej gliny. Wiem to po sobie.
21:18, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Raj
Nowe wraca. Wyspa nasza znowu zakwitła. Idą wybory. Wszystko jest dobre. Fabryki kłamstw pracują pełną parą. Robotnik: Mam 53 lata. Moja specjalizacja to kanalizacja. Zarabiam na rękę 5 zł. Mam swoje narzędzia. Nie mam odzieży ochronnej. Czasem w mojej firmie, a takich jest wiele czekamy 2 - 3 miesiące na wypłatę. Właściciel wygrywa przetargi, bo jest najtańszy w kraju. I pędzi na urlop. Co roku nowym, drogim samochodem. Raj.
12:22, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 20 lipca 2015
Hacjenda
jest taka, CBA nią zawiaduje. Za dobę goście i ich znajomi płacą 12 zł. Pełen komfort i cisza. I lisy tam podobno nie zakładają podsłuchów.
10:47, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 lipca 2015
Rywalka
Babie z plastyku, która złym trafem siadła na stołku premiera dam radę. Niech pędzi pod Grunwald i zmierzy się z Anodiną.
21:12, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 lipca 2015
Likwidacja
urzędów wojewódzkich dałaby wielkie oszczędności. Po diabła nam one? Autonomia. Urzędy marszałkowskie wystarczą.
11:40, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Bagnet
ruski, szkaradny. W sercu stolicy. Słoiki chcą hucznie świętować jego 60 urodziny. Zaśpiewa pszczółka Maja. Zatańczy Bufetowa.
11:05, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
piątek, 17 lipca 2015
In vitro
artykuł 2. ustawy o Rzeczniku Praw Dziecka: dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do pełnoletności. Niestety wielu posłów i senatorów, albo nie umie czytać ze zrozumieniem, albo rżnie głupa.
11:24, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 65