RSS
niedziela, 19 listopada 2017
Brawo
dr. Ogórek. Lewacy walą młotem islamu w mur chrześcijaństwa. To ich Bastylia. A potem ich szlag trafi. Bo nie są nikomu potrzebni.
10:25, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 listopada 2017
Podobno
Nowoczesna ukradła PO grafikę. Na złodzieju czapka gore. Petru nie nosi czapki. To kto winien tej zbrodni?
18:35, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Jeden
był naczelnik w naszym kraju. Ten co przegonił bolszewika i uratował Europę przed dzikimi hordami. Proponował Francji wojnę prewencyjną z Niemcami, a Japonii podzielenie Rosji sowieckiej na kawałki, by jako czerwone imperium nie mogła nikomu zagrażać.
18:22, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czytam
salon III RP. Przed oczami mam chlew. I mało podobne do ludzi, zwierzaki.
18:11, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Za dużo nas
do zjadania chleba? W Watykanie, chiński ekspert uważa, że liczbę ludzi na globie trzeba ograniczyć o połowę. Bo ocieplają ziemię konsumując różne dobra. Wydaje się, że problem jest innego rodzaju. Nadciąga kolejna fala postępu. Robotyzacja. Ludzi już tyle nie trzeba. I bogacze, nie będą musieli płacić pensji. Kompleks Midasa. Będą mieli wszystkiego więcej. Oprócz rozumu.
13:57, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Kto wie
czy kot Jarosława chce likwidacji przemysłu futer w naszym kraju? Jeśli już, to konsekwentnie w całej Europie, zakażmy hodowli wszelkich zwierząt. I roślin. One też żyją.
12:56, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
O molestowaniu
seksualnym. Dziwię się, że w szeregu pokrzywdzonych kobiet, na pierwszym miejscu nie ma Moniki Levinsky. No i kilku samic krokodyla.
11:29, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Podobno
pralki wymyślono we Włoszech. Czy pranie pieniędzy też? Nie wiem. Obraz Leonardo da Vinci sprzedany za astronomiczną sumę. Pachnie proszkiem gangsterów.
10:58, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Są takie
kanalie w Warszawie. Radni PO. Nie podoba im się nazwanie jednej z ul. nazwiskiem legendarnej "Inki". Oni mają swoich bohaterów, rodem z czerwonej targowicy.
10:53, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »
Czerwone
wilki, także te ubrane w białe, owcze skóry trzęsą się ze strachu. Zestawy Patriot zainstalowane w Polsce to utrwalenie naszej granicy na Wschodzie. I te zwierzaki, karmione odpadkami z Kremla, nie będą miały darmowej karmy.
10:37, leszek.wiecko
Link Dodaj komentarz »